Aktualności

line-white.svg

11/02/2020

art.png

Gdzie mogę wykorzystać wasz beton architektoniczny? Czy macie go bardziej w formie płyt do wnętrz, czy elewacje też mogę z nim zrobić?

Bardzo często otrzymujemy od was takie zapytania, odpowiadamy na nie i podkreślamy, że nasz beton dekoracyjny ma nieskończenie wiele zastosowań.
Co to w takim razie oznacza? W dzisiejszych czasach miejsca, w których przebywamy mają być nie tylko praktyczne i funkcjonalne, ale mają przede wszystkim zachwycać swoim pięknem. 
Zanim podejmiemy decyzje jak zaaranżować daną przestrzeń, intensywnie poszukujemy wizualnych inspiracji, dobieramy styl odpowiadający naszym gustom.  
Od dłuższego czasu ogromną sympatią cieszą się style: modernistyczny, industrialny, loftowy oraz najpiękniejszy w swojej prostocie minimalizm.
Wraz z nadejściem tych trendów pojawił się i nasz beton architektoniczny- uniwersalny, ponadczasowy i niezawodny.
Beton dekoracyjny doskonale prezentuje się w zestawieniu z przeróżnymi materiałami - drewnem, szkłem, tkaniną, czy stalą, ale dzięki swoim właściwościom może odgrywać główną rolę w twoim projekcie! Beton architektoniczny concreAte może być stosowany zarówno we wnętrzach mniejszych mieszkań, dużych domów, ogromnych budynków użyteczności publicznej, jak i jako elewacje, ogrodzenia, dekoracje i mała architektura. 

Z betonu ozdobnego tworzymy:
      // płyty betonowe ścienne
      // płyty betonowe elewacyjne
      // blaty betonowe do kuchni i łazienki 
      // schody z płyt betonowych
      // ogrodzenia z betonu architektonicznego
      // betonowe misy i donice
      // meble betonowe

Nasze płyty betonowe dekoracyjne sprawdzają się w każdej wersji. Dzięki możliwości barwienia w masie beton architektoniczny może osiągać dowolne kolory, które będą pasować do twojego projektu.  Modyfikowanie struktury płyt betonowych pozwala na otrzymanie różnych wersji powierzchni płyty, od gładkiej po najbardziej porowatą.
Warto zaznaczyć, że beton architektoniczny zanim zastygnie jest bardzo plastyczny. 
Oznacza to, że możemy go dowolnie formować i tworzyć z niego różnego rodzaju wzory czy wklęsłodruki. Opcja ta umożliwia wykorzystanie betonu dekoracyjnego w formie elementów ozdobnych 2D i  3D, a także ułatwia identyfikację wizualną marek, których logo można wytłoczyć właśnie w betonie.
Nie wiadomo czemu beton otrzymał łatkę materiału zimnego, który nie pasuje do wizerunku przytulnego wnętrza. Panele z betonu architektonicznego wspaniale współgrają z dobrze dobranymi dodatkami - przyjemnymi tkaninami i eleganckimi meblami.  
Jak widać beton ozdobny ma nieograniczoną pulę zastosowań, wystarczy dobry pomysł, pewna wizja na to jak go wykorzystać, aby stworzyć wspaniałe, betonowe połączenia!
 

line-white.svg
line-white.svg

03/02/2020

art.png

Czemu beton architektoniczny concreAte to dobry wybór?
Beton  zdobył uznanie architektów i konstruktorów na całym świecie. To za co specjaliści cenią ten materiał najbardziej to przede wszystkim jego trwałość i wyjątkowa wszechstronność. Gdy zsumujemy uniwersalizm tego materiału z łatwością użycia i wspaniałym designem otrzymamy beton architektoniczny, który nie tylko skraca czas budowy, ale zdobi każde wnętrze.
Istnieje wiele korzyści wynikających z zastosowania płyt betonowych concreAte. 
Poniżej przedstawiamy tylko część z nich:

NIŻSZE KOSZTY 
Zaraz po zatwierdzeniu przez Ciebie naszej oferty przystępujemy do pracy nad twoimi płytami betonowymi. Lata doświadczenia i doskonała znajomość naszego produktu pozwalają nam na szybką realizację każdego, nawet najbardziej wymagającego zamówienia. Po transporcie na wskazane przez Ciebie miejsce i dokładnej impregnacji, płyty są gotowe do montażu. Stosowanie naszych płyt betonowych pozwala na szybsze zakończenie budowy, a co za tym idzie znacząco obniża koszty.  

CZYSTA BUDOWA I WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY 
Płyty betonowe concreAte tworzone są z najwyższej jakości betonu architektonicznego w odpowiednich warunkach dla tego materiału. Produkcja betonu architektonicznego na terenie naszego warsztatu i dostawa na czas pozwala na czystszą i bezpieczniejszą budowę, a także na terminową realizację projektu.

KONTROLA
Użycie płyt betonowych concreAte pozwala na dużą kontrolę nie tylko nad samym miejscem pracy, ale także nad harmonogramem robót. Beton architektoniczny concreAte wylewany i utwardzany jest w kontrolowanym środowisku, a gotowe już płyty betonowe składowane są w naszym magazynie, w odpowiednich warunkach. Gotowe płyty betonowe to gwarancja czystszej budowy, na której prace postępują szybciej. 

ATESTY
Beton architektoniczny ConcreAte posiada atest higieniczny PZH, co oznacza, że nasze płyty nie wpływają negatywnie na zdrowie ludzi,zwierząt ,a także na środowisko naturalne.  
Jesteśmy także objęci certyfikacją Urzędu Harmonizacji Rynku Wewnętrznego Unii Europejskiej, co oznacza, że posiadamy świadectwo rejestracji i jesteśmy zweryfikowanym producentem wysokiej jakości betonu architektonicznego.

KREATYWNE PODEJŚCIE I NIESTANDARDOWE ROZWIĄZANIA!
Beton architektoniczny kojarzy Ci się z szarością, nudą i ciężką konstrukcją? Nic bardziej mylnego! Nasze płyty betonowe dzięki wykorzystaniu przeróżnych kruszyw, kształtów, kolorów i wykończeń mogą być ponadczasową, oryginalną i estetyczną ozdobą twojego wnętrza i elewacji! Marzą Ci się płyty z białego betonu architektonicznego? Widzisz w swoim projekcie miejsce dla betonowych blatów, parapetów i betonowych donic? W ConcreAte ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Chcesz poznać wszystkie zalety betonu architektonicznego? Zadzwoń do naszego doradcy, który odpowie na wszystkie twoje pytania!

line-white.svg
line-white.svg

28/01/2020

jak-powstaje-beton-architektoniczny-concreate_.png

Jak powstaje beton architektoniczny concreAte?

Beton dekoracyjny w najprostszej formie jest mieszanką spoiwa, kruszywa, wody i ewentualnych dodatków, które poprawiają właściwości naszych płyt betonowych.
Przygotowana masa, składająca się z cementu portlandzkiego wieloskładnikowego i wody, pokrywa powierzchnię kruszyw. 
Z czasem, dzięki uwodnieniu pasta twardnieje i staje się wytrzymała. Powstałą masę skalną nazywamy betonem.
W całym tym procesie ukryta jest odpowiedź na pytanie- jak to jest, że tak trwały i mocny materiał jakim jest beton architektoniczny, przed utwardzeniem jest niezwykle plastyczny i ciągliwy? 
Podstawowym warunkiem do uzyskania wysokiej jakości betonu ozdobnego jest staranne odmierzanie i mieszanie składników. Bardzo istotną kwestią jest użycie odpowiedniej ilości pasty, dzięki której unikniemy powstania chropowatej powierzchni i nadmiernie porowatej struktury betonu architektonicznego.
Mieszanka, która będzie zawierała nadmierną ilość pasty cementowej z kolei sprawia, że płyty betonowe znacznie łatwiej pękają i niszczeją.
To właśnie jakość pasty w największym stopniu decyduje o charakterze betonu architektonicznego, właściwości pasty natomiast uzależnione są od właściwego stosunku wody do cementu. Najwyższą jakość betonu uzyskuje się poprzez maksymalne obniżenie współczynnika wodno-cementowego, oczywiście bez utraty urabialności świeżego betonu architektonicznego,a to pozwala na jego właściwe rozprowadzenie i utwardzenie.
Właściwie przygotowana mieszanka to taka, która posiada pożądaną urabialność dla świeżego betonu oraz wymaganą trwałość i wytrzymałość dla betonu architektonicznego już utwardzonego. 
Przy produkcji naszego betonu dekoracyjnego bardzo dużą uwagę przykuwamy do jakości składników.
Bardzo ważne są dla nas czysta woda oraz starannie dobrane kruszywo, które stanowi ok.70% całkowitej objętości betonu architektonicznego.
Po połączeniu kruszyw, wody i cementu, mieszankę umieszcza się w specjalnych formach i pozostawia do całkowitego utwardzenia.
Podczas tej reakcji cząsteczki cementu wiążą się między sobą i pozostałymi składnikami betonu ozdobnego.
Im dłużej beton jest utrzymywany w stanie wilgotnym, tym mocniejszy i bardziej wytrzymały, dlatego płyty, aż do całkowitego utwardzenia spryskujemy wodą lub zabezpieczamy w materiałach zatrzymujących wilgoć.
Gotowe płyty betonowe ConcreAte trafiają do swoich właścicieli i po impregnacji, mogą zdobić nie tylko wnętrza obiektów, ale również mogą być wspaniałą elewacją każdego budynku :)

line-white.svg
line-white.svg

23/01/2020

projekt-bez-tytulu-1.png

Jakie są największe zalety betonu architektonicznego? Czemu warto zdecydować się na zakup płyt betonowych?
Wszystkie odpowiedzi na te pytania znajdziecie w magazynie Architektura i Biznes - Produkty dla Architekta w artykule "Beton architektoniczny- od projektu do montażu"!
Osoby, które nie posiadają wersji papierowej gorąco zachęcamy do odwiedzenia strony magazynu!
Życzymy Wam przyjemnej lektury! :)

 

line-white.svg
line-white.svg

24/12/2019

ashuu-5.png

K o c h a n i !
Jak co roku, chcemy Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia!
Niech te Święta będą czasem spędzonym z ukochanymi osobami, a także pełnym odpoczynku! 
W Nowym Roku, niech Wam się darzą same najlepsze rzeczy! 

Życzy cała załoga ConcreAte :) 
 

line-white.svg
line-white.svg

15/10/2019

ashuu-3.png

Często pytacie nas czy beton architektoniczny można montować pod prysznicem, a także czy betonowe płyty są odporne na wilgoć i zachlapania? 
Śpieszymy z odpowiedzią!
Beton dekoracyjny concreAte idealnie sprawdzi się w każdych warunkach- także jako betonowa ściana pod prysznicem!
Nie można zapomnieć, że o każdy materiał należy dbać!
Beton architektoniczny, by nieustannie zachwycać swoim pieknem musi być regularnie impregnowany! 

Zobaczcie sami jak fantastycznie komponują się płyty z betonu architektonicznego!
 

line-white.svg
line-white.svg

21/07/2019

ashuu-1.png

Zastanawiasz się nad wystrojem swojego domu, bądź mieszkania?
Poszukujesz uniwersalnego i ponadczasowego rozwiązania, które zachwyci nie tylko swoją prostotą, ale też jakością wykonania?
Beton architektoniczny concreAte jest idealnym rozwiązaniem !
Płyty betonowe nadają się jako ozdoba ściany w salonie, ciekawa aranżacja w przedpokoju, elewacja budynku, czy też element ogrodzenia!
Możliwości zastosowania betonu dekoracyjnego jest wiele!
Ogranicza nas tylko wyobraźnia! :) 

line-white.svg
line-white.svg

01/07/2019

ashuu-2.png

Co wspólnego ma Muzeum Krakowa z concreAte design?
Nie od dzisiaj wiadomo, że beton jest obecny w sztuce i architekturze, jednak nie tylko to nas łączy, gdyż wspólnie obchodzimy okrągły jubileusz!
Muzeum Krakowa świętuje 120- lecie swojej działalności, z kolei concreAte design swoje 10- lecie.
Jak to uczcimy?:)
"Kazimierzanin" to wyjątkowa wystawa w Muzeum Krakowa w ramach cyklu wystaw "przeMieszczanie" zorganizowanego z okazji 120- lecia #MuzeumKrakowa.
Ukazuje ona historię Kazimierza, a także losy jego mieszkańców w kontekście współczesnego Krakowa. Przez 7 lat siedzibą concreAte design był właśnie Kazimierz! Jesteśmy dumni i zaszczyceni, że możemy brać udział w aranżacji tej wystawy. Jako sponsor elementów aranżacji przygotowaliśmy betonowe podstawy pod ekspozycję lampy!
 Zachęcamy do wizyty i podziwiania owoców naszej współpracy!

line-white.svg
line-white.svg

24/06/2019

ashuu.png

Marzyłeś o betonie architektonicznym w swoim domu?
Już teraz płyty betonowe do salonu, na ściany wewnętrzne i elewacje we wspaniałym kolorze Ash są dostepne w specjalnej cenie:
120x60 - 127,50 zł /płytę betonową/
60x60 - 66,40 /płytę betonową/

Zapraszamy do kontaktu, niech beton architektoniczny zagości w twoich progach!

line-white.svg
line-white.svg

01/06/2019

sablu-3.png

W i e l k i e  c z y s z c z e n i e  m a g a z y n ó w!
Płyty betonowe concreAte w wyjątkowo niskich cenach!
Tylko do 7 czerwca, płyta betonowa w kolorze common 120x60cm 50% OFF!
Zapytania prosimy kierować na: sprzedaz@concreate.pl

 

line-white.svg